Krajel. LE: Legia Warszawa awansowała do IV rundy

el. LE: Legia Warszawa awansowała do IV rundy

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vukovic
Trener Legii Warszawa Aleksandar Vukovic / Źródło: PAP / Leszek Szymański
Dodano 7
Legia Warszawa awansowała do czwartej rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europy. "Wojskowi" w rewanżowym spotkaniu wygrali w Atenach z Atromitosem 2:0 (1:0).

W pierwszym meczu był bezbramkowy remis. Pierwszego gola dla Legii Warszawa w 29. minucie strzelił obrońca Paweł Stolarski. Wynik meczu w 51. minucie ustalił gruziński pomocnik Legii Walerian Gwilia.

– Bardzo dużo ludzi w Polsce pamięta bowiem, co było 100 lat temu, a nie pamięta tego, co było wczoraj. A wczoraj, czyli rok i dwa lata temu na tym etapie nie dawaliśmy rady. Teraz daliśmy. Czy jestem zadowolony? Jestem bardzo zadowolony. Uważam, że przejść kolejną rundę, wygrać spotkanie w takich warunkach, to nie lada wyczyn – powiedział Aleksandar Vuković, trener Legii Warszawa.

Kolejnym przeciwnikiem wicemistrzów Polski będzie duńskie Midtjylland lub szkockie Glasgow Rangers (wynik pierwszego meczu 2:4). W niedzielę Legia zagra u siebie z Zagłębiem Lubin (godz. 17.30).

/ Źródło: DoRzeczy.pl / sport.pl
/ kga

Rangers graja w tym sezonie jak oslepione ogorki, nie bedzie szans z Legia. O Midtjylland za to nie mam wielkiego zdania, tylko wiem ze jak ktos gra 1:1 z jakas wiocha z Hobro i przegrywa z oslepionymi ogorkami 1:3 to tez nie bedzie mial szans z Legia. Jesli Legia da wszystko to maszeruje dalej.
    Dodaj odpowiedź 0 0
      Odpowiedzi: 0
    • kaloo IP
      Sądzę,że Legia przejdzie do następnej rundy pod warunkiem,że bramki będzie strzelał bramkarz.